Kontakt

Szkolenie w trakcie pobytu w hotelu:

 

  • zajęcia dla szczeniąt - obejmują codzienne treningi polegające na zapoznaniu szczeniąt z różnymi powierzchniami, przedmiotami, dźwiękami i miejscami – m. in. samochód, miasto i dworzec, wizyty w gabinecie weterynaryjnym wraz z nauką posłuszeństwa i skupienia na człowieku oraz akceptacji codziennych czynności (dotyku i manipulowania obrożą) – w zależności od oczekiwań opiekuna psa i zakresu usług, koszt wynosi 100-200 zł/tydzień doliczane do ceny pobytu.

 

  • pakiet 5 lekcji posłuszeństwa podstawowego - stanowi wprowadzenia do nauki komend (siad, waruj, zostań, komenda zwalniająca „okej” i komenda kończąca trening „koniec”) oraz samokontroli w codziennych sytuacjach życiowych (spokojne wychodzenie z kojca i oczekiwanie na posiłek). Wymaga od opiekuna systematycznej pracy dla utrwalenia efektów. Czas trwania - około godziny w ciągu dnia przez kolejne 5 dni (lub z przerwą, zależnie od możliwości psa). Koszt - 100zł, doliczane do ceny pobytu.

 

  • pakiet 10 lekcji posłuszeństwa podstawowego - podobnie jak wyżej, czas trwania około godziny w ciągu dnia przez kolejnych 10 dni (lub z przerwą, zależnie od możliwości psa). Koszt - 180zł doliczane do ceny pobytu.

SZKOLENIE

Oferujemy hotel dla psów, zajęcia z mantrailingu (tropienie użytkowe) i szkolenie psów oraz akcesoria dla psów w miejscowości Miastko, woj. pomorskie.
Oferujemy hotel dla psów, zajęcia z mantrailingu (tropienie użytkowe) i szkolenie psów oraz akcesoria dla psów w miejscowości Miastko, woj. pomorskie.

Polityka Prywatności

 

kontakt@kynose.pl

 

513 597 444