13 stycznia 2024

Speedy Gonzales

Bohaterowie dzisiejszego dramatu:

 

1. Ptak - element wodno-lądowy typu kaczka lub pokrewnego.

2. Mikron - żywy dowód na to, że Niki jest golden boyem, a we wcześniejszym życiu brakowało mi skali porównawczej.

3. Ja, zakała rodziny ("Znalazłabyś sobie wreszcie jakąś normalną pracę! Albo chociaż faceta!") - CV przyjmuję pod adresem: kontakt@kynose.pl

 

 

 

 

Przebieg dzisiejszego dramatu:

 

     Jak powszechnie wiadomo, ssaki są koroną ewolucji. Przynajmniej na razie, bo co będzie dalej, to nigdy nie wiadomo.

 

     Piesek Mikronek, mały ciałem i wielki duchem, stanął dziś w szranki w obronie powyższej tezy. Stawka była niemała, bowiem gra toczyła się przecież o godność całego ssaczego narodu!

 

     Rozstrzygnięcie odbyło się w drodze wyścigu. Rywale wystartowali prawie równocześnie, na osobnych torach (odpowiednio: lądowym i wodnym), natomiast finalnie kaczka wykorzystała nieuczciwą przewagę i odleciała.

 

    Mikronek uprzejmie zapytany, co u diabła wyczynia, goniąc kaczkę wzdłuż Wisły, poddał się logice i wrócił jeść chrupki. Można powiedzieć, że tym razem ptactwo wygrało z młodzieńczą głupotą.

 

 

Koniec dramatu, do zobaczenia w kolejnym akcie.

 

 

 

#pieskowesprawy #mnieśmieszy #niepoważnie

Oferujemy hotel dla psów, zajęcia z mantrailingu (tropienie użytkowe) i szkolenie psów oraz akcesoria dla psów w miejscowości Miastko, woj. pomorskie.
Oferujemy hotel dla psów, zajęcia z mantrailingu (tropienie użytkowe) i szkolenie psów oraz akcesoria dla psów w miejscowości Miastko, woj. pomorskie.

Polityka Prywatności

 

kontakt@kynose.pl

 

513 597 444